Sobota, 09 grudnia 2023
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
śnieg
-1°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Zajęcia aktywizacyjne z LGD Dorzecza Zgłowiączki

Zajęcia aktywizacyjne w Gminie Kowal cieszą się bardzo dużą popularnością. Nie trzeba do nich  nikogo zachęcać. Są różnorodnymi działaniami mającymi na celu pobudzenie, rozwijanie lub aktywizowanie uczestników w określonych obszarach. Mieszkańcy mają doskonałą okazję ku temu by się spotkać, zorganizować zajęcia ruchowe, zbiorowe wyjście na kijki, do lasu czy do teatru.  Najbardziej cieszy fakt, ze uczestnicy zajęć z niecierpliwością czekają na kolejne edycje warsztatów. Inicjatorem spotkań jest Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki w Choceniu. Ostatnie spotkanie, które zostało zorganizowane w świetlicy wiejskiej w Rakutowie dotyczyło warsztatów rękodzielniczych. Zgromadzone panie pod czujnym okiem liderki zrobiły artystyczne skrzynki na klucze, które samodzielnie udekorowały.

Galeria zdjęć

DSC06884 DSC06885 — kopia DSC06886 DSC06887 — kopia DSC06890 DSC06892 DSC06893 DSC06894 DSC06896 DSC06897 DSC06902 DSC06903 DSC06904 DSC06905 DSC06906 DSC06907
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.