Sobota, 09 grudnia 2023
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
śnieg
-1°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Radość w jednostce OSP Gołaszewo. Strażacy z nowym wozem !

20 listopada br. druhowie OSP Gołaszewo wzbogacili swoją jednostkę o nowy nabytek. Tego dnia odebrali i sprowadzili z Czętochowy lekki samochód ratowniczo – gaśniczy marki Ford. Dokonali tego w uroczystej oprawie, w asyście ośmiu zaprzyjaźnionych jednostek OSP. 

Zakup wozu zrealizowano dzięki projektowi: ,,Nowoczesne służby ratownicze – zakup pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych – Etap VI”. W sprawie przygotowania i wdrożenia niniejszego projektu Ochotnicza Straż Pożarna w Gołaszewie podpisała w dniu 23.12.2022 roku porozumienie z Zarządem Wykonawczym Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej województwa kujawsko – pomorskiego. Rada Gminy Kowal udzieliła pomocy w formie dotacji celowej w wysokości 174 653,85 zł . Całkowity koszt przedsięwzięcia to 499 011,00 zł. 

Mamy nadzieję, że zakup samochodu przyczyni się do rozwoju jednostki OSP, który może znacznie poprawić zdolności ratownicze społeczności lokalnej. Dzięki odpowiednim przygotowaniom i zaangażowaniu druhów OSP, nowy pojazd może być skutecznie wykorzystywany do zapewnienia bezpieczeństwa i dobra społeczności.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.