Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 20 kwietnia 2024
Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
pochmurno
4°C

Rozstrzygnięto przetarg na modernizację PSZOK

 

Rozstrzygnięto przetarg na modernizację Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Przydatkach Gołaszewskich. W ramach zadania zaplanowano zakup m.in.: samochodu dostawczego, przyczepy, koszy o pojemnościach 240 i 1100 l, zestawu monitoringu, oświetlenia, bramy wjazdowej. Planowane wyposażanie konieczne jest dla usprawnienia systemu gospodarowania odpadami komunalnymi. Pojazdy (samochód dostawczy, przyczepa) zapewnią sprawne odbieranie i przewożenie odpadów, zwłaszcza o dużych gabarytach. Kosze usprawnią składowanie odpadów. Zaplanowany system monitoringu ma na celu ograniczenie pojawiania się dzikich wysypisk i zaśmiecania terenów. Wprowadzona kontrola pozwoli na efektywne zarządzanie środowiskiem i ograniczenie negatywnych skutków deponowania odpadów w miejscach do tego nie przeznaczonych. Zapewnienie systemu liczenia mieszkańców i systemu ewidencji odpadów nastąpi przy pomocy zakupionego sprzętu komputerowego (laptopa i drukarki). Umożliwi to bardziej efektywną działalność PSZOK (ułatwi bieżącą pracę i kontrolę limitów).

Ponadto niezbędne jest również zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia miejsca składowania odpadów poprzez infrastrukturę która ograniczy wejście osobom niepożądanym na ten teren, stąd zaplanowano zakup i montaż bramy przesuwnej panelowej wraz z zestawem automatyki oraz lampę solarną, która zapewni odpowiednie doświetlenie miejsca po zmroku.

Zadanie dofinansowane na kwotę 202 830,38 zł z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 4. Region przyjazny środowisku, Działanie 4.2 Gospodarka odpadami.

 

Galeria zdjęć

Modernizacja PSZOK 10 Modernizacja PSZOK 9 Modernizacja PSZOK 8 Modernizacja PSZOK 6 Modernizacja PSZOK 5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.