Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 03 marca 2024
Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
pochmurno
6°C

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI  

OGŁOSZENIE O PRZETARGU 

NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI

 

Wójt Gminy Kowal

informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Kowalu oraz na stronie internetowej www.gminakowal.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości rolnych, położonych w Czerniewiczkach, gm. Kowal  (dz. nr: 150/8, 150/12, 149/2) i w mieście Kowal (dz. nr: 1521/1, 1521/6, 1520),    które stanowią własność Gminy Kowal. Dla w/w nieruchomości prowadzona jest Księga Wieczysta nr WL1W/00012434/3 przez Sąd Rejonowy we Włocławku VI Wydział Ksiąg Wieczystych. Wywoławcza roczna wysokość czynszu dzierżawnego wynosi 30 q pszenicy    za 1 ha, według ceny ustalonej przez GUS. Licytacja przeprowadzona będzie odrębnie dla działek nr: 150/8, 150/12, 1521/1, 1521/6 o łącznej powierzchni 3,6270 ha oraz działek   nr: 149/2, 1520, których łączna powierzchnia wynosi 6,9500 ha. Przetarg odbędzie się w dniu 05.03.2024 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Kowalu, ul. Piwna 33 – sala narad (budynek B, pokój nr 4). Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest terminowe wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (oddzielnie dla działek nr: 150/8, 150/12, 1521/1, 1521/6 oraz działek nr: 149/2, 1520). Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu Gminy w Kowalu, ul. Piwna 33 - pokój nr 10        oraz pod numerem telefonu: 54 284 22 52 wew. 114 lub 531 419 436.

 

Kowal, dn. 31.01.2024 r.                                                                      

      Wójt Gminy Kowal

Stanisław Adamczyk

 

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.