Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 22 czerwca 2024
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
21°C

ZAJĘCIA SPORTOWE W SOBOTY I NIEDZIELE TO SZANSA NA DODATKOWĄ AKTYWNOŚĆ DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

AS 
Program „Aktywna Szkoła” – część „Aktywny Weekend” współfinansowany przez Ministerstwo Sportu
i Turystyki, to minimum 6 godzin weekendowych zajęć na terenie szkoły pod okiem wykwalifikowanego trenera oraz do 25 tys. złotych na sprzęt sportowy! Program realizujemy do 30 listopada 2024r. 

 

Dzięki działaniom prowadzonym w ramach Aktywnego Weekendu więcej dzieci, młodzieży i dorosłych:

·         zadba o swoją sprawność i zdrowie,

·         skorzysta z alternatywnej formy spędzania wolnego czasu,

·         będzie mogło rozwijać swoje pasje i umiejętności,

·         stworzy dodatkową przestrzeń na efektywne spędzanie czasu z rówieśnikami oraz rodziną,

·         pozna wartość aktywnego odpoczynku,

·         obniży poziom stresu i agresji,

·         podniesie wiarę w siebie i własne możliwości.

 

ZAJĘCIA SPORTOWE W SOBOTY I NIEDZIELE TO SZANSA NA DODATKOWĄ AKTYWNOŚĆ DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Realizator Krajowy Programu „Aktywna Szkoła”
Fundacja Orły Sportu

Finansowanie Programu
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Miejsce realizacji Programu

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Grabkowie – boisko Orlik i sala sportowa w Grabkowie

Dane trenera

Kamil Latowski, nr. tel.: 605 781 373

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.