Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 14 lipca 2024
Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
pochmurno
15°C

Nowe place zabaw będą cieszyć dzieci

Dobiegają końca prace mające na celu zagospodarowanie przestrzeni publicznej na terenie Gminy Kowal. Przedmiotem umowy jest budowa trzech placów zabaw w miejscowościach: Grodztwo, Gołaszewo i Nakonowo. Wykonawcą zadania w przetargu  nieograniczonym została firma MAGIC GARDEN z Inowrocławia za kwotę 385.777,20 zł. Zakres zadania objął m.in. montaż urządzeń zabawowych, fitness, huśtawek, wolnostojących altan z zamontowanymi stołami i ławkami, bramek do piłki nożnej utworzenie mini boisk do piłki koszykowej. Urządzenia są zróżnicowane i dostosowane do potrzeb dzieci, również najmłodszych przedszkolaków. Atutem wszystkich placów jest to, że są dostępne dla wszystkich, także w godzinach popołudniowych. Druhowie OSP z Gołaszewa dbając o teren przy świetlicy postanowili wyłożyć kostką aleję łączącą remizę z placem zabaw. Dodatkowo z własnych oszczędności ufundowali napis Ochotnicza Straż Pożarna w Gołaszewie.

Galeria zdjęć

DSC00893 DSC00900 DSC00921 DSC00922 DSC00925 Gołaszewo Grodztwo IMG_20221208_101905 Nakonowo Plac zabaw przy szkole Galileo w Nakonowie Plac zabaw przy świetlicy w Grodztwie DSC00950 DSC00943
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.