Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 14 lipca 2024
Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
pochmurno
15°C

Mamy wyniki egzaminu ósmoklasisty...i chwalimy się !!

Mamy wyniki egzaminu ósmoklasisty, który odbył się w dniach: 14-16.05.2024r. 

I chwalimy się. Uczniowie ze szkół w Grabkowie i w Więsławicach lepsi od rówieśników w kraju i regionie!!!!. 

Wyniki ze wszystkich przedmiotów zdawanych podczas majowego egzaminu ósmoklasisty w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Grabkowie są lepsze niż średnie krajowe, wojewódzkie oraz regionalne. 

Wyniki Gminy Kowal są najlepsze w całym powiecie włocławskim. Poniżej szczegóły:

 

Język polski

Polska – 61 proc.

Kujawsko – pomorskie – 58,15 proc.

Gmina Miasto Kowal – 57 proc.

Gmina Baruchowo – 51,85 proc.

Gmina Choceń – 60,64 proc.

Gmina Lubień Kujawski – 54,88 proc.

Gmina Włocławek – 62,8 proc. 

Gmina Kowal – 65 proc., 

w tym: 

Szkoła Filialna w Więsławicach – 68,4 proc.

Szkoła Podstawowa w Grabkowie – 67 proc.

 

Matematyka

Polska – 52 proc.

Kujawsko – pomorskie – 45,69 proc.

Gmina Miasto Kowal – 41,43 proc.

Gmina Baruchowo – 33,23 proc.

Gmina Choceń – 44 proc.

Gmina Lubień Kujawski – 47,86 proc.

Gmina Włocławek – 45,87 proc. 

Gmina Kowal – 63,09 proc.,

 w tym: 

Szkoła Filialna w Więsławicach – 77,6 proc.

Szkoła Podstawowa w Grabkowie – 66,67 proc.

 

 Język angielski

Polska – 66 proc.

Kujawsko – pomorskie – 61,22 proc.

Gmina Miasto Kowal – 58,07 proc.

Gmina Baruchowo – 48,46 proc.

Gmina Choceń – 57,91 proc.

Gmina Lubień Kujawski – 52,59 proc.

Gmina Włocławek – 51,49 proc. 

Gmina Kowal – 66,36 proc.,

 w tym: 

Szkoła Filialna w Więsławicach – 74,20 proc.

Szkoła Podstawowa w Grabkowie – 56,83 proc.

Warto podkreślić wyniki egzaminu z języka angielskiego młodzieży z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Galileo” nr 1 w Nakonowie  - 81,40 proc. 

Gratulujemy Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i dziękujemy za te piękne wyniki. 

Egzaminu ósmoklasisty nie można było nie zdać. By zaliczyć, wystarczyło do niego przystąpić. Jednak jego wyniki na równi ze stopniami ze świadectwa ukończenia szkoły podstawowej liczą się przy naborze do szkół średnich. Im lepszy wynik, tym większe szanse na miejsce w dobrej szkole. Nie wątpimy, że nasi Absolwenci z takimi wynikami dostaną się do wymarzonych szkół. 

Wielkie brawa, wakacje czas rozpocząć.

Poniżej link do strony z wynikami ,

https://mapa.wyniki.edu.pl/MapaEgzaminow/

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.