Gmina Kowal

Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków. Jak to zrobić?

Do 30 czerwca 2022 roku należy złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, który ma na celu zebranie wszystkich danych dotyczących źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych.

Każdy budynek, który posiada źródło ciepła lub spalania paliw do 1 MW należy zgłosić wypełniając odpowiednią deklarację.

Deklarację można złożyć w prosty sposób przez Internet, nie wychodząc z domu. Wystarczy, że posiada się Profil zaufany/bankowość elektroniczną/e-dowód. Jeżeli nie masz dostępu do Internetu deklarację możesz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy w Sicienku albo wysłać do urzędu listem poleconym.

Więcej informacji można znaleźć tutaj

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności