Podsumowanie zebrań sprawozdawczo - wyborczych OSP
1 marca 2026 roku, spotkaniem sprawozdawczo-wyborczym w OSP Grabkowo, zakończyła się kampania sprawozdawczo-wyborcza jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Kowal.
Druhowie z jednostek OSP Strzały, OSP Rakutowo, OSP Gołaszewo oraz OSP Grabkowo podsumowali działalność ratowniczą i społeczną prowadzoną w 2025 roku. Podczas zebrań dokonano również wyboru nowych członków zarządów poszczególnych jednostek, którzy będą pełnić swoje funkcje przez kolejną pięcioletnią kadencję.
OSP Strzały skład Zarządu :
Prezes: Suchomski Zbigniew
Naczelnik: Daniel Matusiak
Zastępca Naczelnika : Suchomski Arkadiusz
Skarbnik: Suchomska Aleksandra
Sekretarz : Chlebowska Magdalena
Gospodarz : Szprengiel Marek
.jpg)
OSP Gołaszewo skład Zarządu :
Prezes: Bojakowski Kamil
Wiceprezes : Kamiński Roman, Gawrysiak Krzysztof
Naczelnik: Nawrocki Krzysztof
Zastępca naczelnika : Maślanka Paweł
Sekretarz : Marszał Przemysław
Skarbnik: Nawrocki Jakub
Gospodarz : Rosiński Dariusz
Członek zarządu : Świerczyńska Kamila

OSP Rakutowo skład Zarządu :
Prezes: Andrzej Rybarkiewicz
Naczelnik: Marcin Kwarciński
Zastępca naczelnika : Paweł Stasiak
Skarbnik : Chlebowski Łukasz
Sekretarz : Żabecki Andrzej
Gospodarz: Błaszczyk Marian
.jpg)
OSP Grabkowo skład Zarządu :
Prezes: Gralak Wiesław
Wiceprezes: Antoniewicz Dariusz
Naczelnik: Sadokierski Sławomir
Zastępca naczelnika: Pietrzak Krzysztof, Gralak Maciej
Skarbnik: Rembiałkowska Jonanna
Sekretarz: Olga Pietrzak
Gospodarz : Szatkowski Wojciech
Kronikarz: Antoniewicz Małgorzata

