Orkiestra Dęta OSP Grabkowo uświetniła Międzynarodowy Dzień Strażaka w Toruniu
Międzynarodowy Dzień Strażaka to święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń i odpowiedzialną służbę. To nie tylko święto Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, ale również i Wojskowej Straży Pożarnej.
4 maja 2025 r. w Bazylice Katedralnej św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty w Toruniu odbyła się uroczysta Msza św. w intencji strażaków. Zjechały się delegacje strażaków PSP i OSP z całego regionu, razem z orkiestrą Ochotniczej Straży Pożarnej z Grabkowa, która uświetniła muzyczną oprawą całe wydarzenie.
