Gmina Kowal

IV zawody na łowisku Rybie Oko w Kępce Szlacheckiej

Cóż za emocje były dzisiaj na łowisku Rybie Oko w Kępce Szlacheckiej. Wędkarze amatorzy spotkali się tam po raz trzeci (rok temu w Bogusławicach) by uczcić przypadające 23 czerwca święto – Dzień Wędkarza. 21 duetów od godzin porannych walczyło o puchar Wójta Gminy Kowal. Wszyscy przygotowani na to, by złowić jak największe okazy. Regulamin przewidywał możliwość łapania na dwie wędki. Można było łapać na spławik, ale też metodą gruntową, tzw. feederem. Technika połowu była dowolna. Lista nagrodzonych uplasowała się następująco:

I miejsce (13,53 kg) Monika i Dawid Majewscy

II miejsce (7,785 kg) Wojciech i Krzysztof Nawroccy

III miejsce (6,700 kg)  Arkadiusz i Michał Kołtuńscy

Puchar za największą rybę – karpia, ważącego 8,080 kg trafił do zwycięzców dzisiejszych zawodów: Moniki Dawida Majewskich.

Serdecznie gratulujemy wygranym, a wszystkim dziękujemy za udział w zawodach.

Głównym sponsorem wydarzenia była Firma Fruga, Maciej Gabrysiak z Ossówka. Nagrodę za I miejsce ufundował sklep wielobranżowy Alfa Lupi w Kowalu Jarosław Sudomir.

 

 

Galeria zdjęć

IMG-20230624-WA0067 IMG-20230624-WA0064 IMG-20230624-WA0040 FB_IMG_1687854796431 IMG-20230624-WA0041 FB_IMG_1687854859464 IMG-20230624-WA0017
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności