Gratulacje od Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty za wysokie wyniki z egzaminu ósmoklasisty
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Grabkowie, Pan Tomasz Ormiński otrzymał list gratulacyjny od Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty za uzyskanie przez uczniów Szkoły Filialnej w Więsławicach wysokich wyników egzaminu ósmoklasisty.
Gratulacje stanowią wyraz uznania dla zaangażowania dyrektora, nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców w proces edukacyjny, a także potwierdzenie wysokiej jakości pracy szkoły. Serdecznie gratulujemy!!
